Sevgili eşime

“Sevgili Mark,

Sana yazdığım bu mektubu sahte bir yazılım firması zarfına koyacağımdan okuyacağından eminim. Bu küçük aldatmaca için şimdiden özür dilerim. Düşündüm ki, yaşamımıza bilgisayarının girmesinin üzerinden 2 yıl geçmişken, bizim hakkımızda kimi şeyleri bilmen gerekiyor:

Çocuklar oldukça iyi. Tommy 7 yaşında, oldukça sevimli, sağlıklı bir çocuk. Sanata ilgisi var, resim konusunda oldukça yetenekli. Geçen gün bir okul projesi için aile resmimizi çizdi. Herkesi güzel çizmiş ama senin resmin kusursuz olmuş. Sürekli oturduğun koltuk ve başının arkadan görünüşü çok gerçekçi. Oğlunla gurur duymalısın. Küçük Jenny’e gelince… O da Eylül’de 3 yaşına bastı. Senin o yaşlardaki haline oldukça benziyor. Hareketli ve zeki bir çocuk. Hâlâ geçen yılki doğum gününde senin bizimle geçirdiğin öğleden sonrayı anımsıyor. O gün elektriklerin kesilmiş olması Jenny için büyük şanstı. Beni sorarsan, iyi sayılırım. Geçen yıl saçlarımı sarıya boyattım, şimdilik memnunum. Ev de iyi durumda. Yaklaşık 4 ay önce salona halı kaplattım. Odaların duvarlarının rengini değiştireli ise 1 yıl kadar oluyor. Göze hoş görünüyorlar.

Neyse canım, şimdi gitmeliyim. Ailece, bir kayak tatiline çıkıyoruz ve daha yapacak çok işim var. Biz yokken işleri yürütmesi için bir yardımcı ayarladım. Yemeklerini ve kahveni istediğin gibi bilgisayar odasına bırakacak. Umarım biz yokken sen ve bilgisayarın hoşça vakit geçirirsiniz. Tommy, Jenny ve ben seni düşüneceğiz. Bizi anımsaman dileğiyle…

Sevgiler, Mary.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*